-21%
ep
A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékozatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Aspirin Plus C Forte 800 mg/480 mg pezsgőtabletta 10x

Az acetilszalicilsavnak és a C-vitamin hatóanyagainak köszönhetően jól csillapítja a megfázásos tüneteket. Naponta maximum 3 tablettát javasolt alkalmazni.
Egységár: 157.4 Ft / db Patikai ár: 2.000 Ft Webshop ár: 1.574 Ft Megtakarítás: 426 Ft
Elérhetőség :Készleten

Kapcsolódó termékek

Kérdése van?