ep
A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékozatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Aspirin Komplex 500 mg/30 mg granulát.bels.szuszp. 10x

Az acetilszalicilsavnak és a pszeudoefedrin hatóanyagainak köszönhetően jól csillapítja a megfázásos tüneteket. Naponta maximum 3 tasakkal javasolt bevenni. Magas vérnyomás esetén nem javasolt.
Egységár: 298 Ft / db Patikai ár: 2.980 Ft Webshop ár: 2.980 Ft Megtakarítás: 0 Ft
Elérhetőség :beszerzés alatt, 2-3 nap
betegtájékoztató

Kapcsolódó termékek

Kérdése van?